Print

Juniortræning

JUNIOR  1 – Tirsdag kl. 15.30-16.30 – Træner Lars

2997     Johannes Kortbæk
2662     Magnus Ganderup Kristensen
2932     Oliver Lehman Thorup
3069     Espen Boldrup Storgård
2633     Carl Buchtrup
2979     Simon Højgård Pedersen
2875     Mathias Vestergård  Thybo
2419     Oscar Kjølby
2431     Nicolaj Berthelsen


JUNIOR 2 – Tirsdag kl 16.30-17.30 – Træner Lars

2940     Mikkel Lohmann
2649     Lasse Fuks Lohmann
2992     Jonas Hansen
2665     Martin Hans Skov Pedersen
3199     Jonas Aggerholm
3270     Mike Krogsdal Stephansen
3269     Emil Krogsdal Stephansen
2301     Kristian Hvidtfeldt Thorgård
2529     Rasmus Mikkelsen
2428     Marcus Hovmøller Albertsen



JUNIOR 3 – Tirsdag kl 17.30-18.30 – Træner Lars

3158     Marie Eline Madsen
2771     Emily Lange Andersen
3319     Sebastian Juel Jensen
2931     Caroline Lehman Thorup
2657     Gustav Røikjær Koue
2405     Sofie-louise Wessel Buchwald-Mikkelsen
1974     Nikolai Elkjær Frøstrup
3262     Anna Sofie Sunnert Østergård
3342     Johanne Dalmose Lundorff
3409     Isabel De Souza


TALENT 1 – Tirsdag kl. 16.00-17.00 - Træner Niels Erik

2483     Simon Moeslund
2396     Anders Emil Ejlersen
2489     Mikkel Høgh
1599     Troels Wolff Hansen
1424     Thomas Poulsen
2420     Søren Knudsen Fredskilde
2719     Christian Kruse Pedersen
2720     Andreas Kruse Pedersen
2415     Oliver Morgenstjerne



TALENT 1 –  Torsdag 16.00-18.00 – Træner Niels Erik

2483     Simon Moeslund
2231     Christina Juel Olsen
2396     Anders Emil Ejlersen
2489     Mikkel Høgh
1599     Troels Wolff Hansen
1424     Thomas Poulsen
2420     Søren Knudsen Fredskilde
2719     Christian Kruse Pedersen
2720     Andreas Kruse Pedersen
2352     Julie Nygård Jørgensen
2667     Christina Marie Skov Pedersen

2415     Oliver Morgenstjerne



TALENT 2 – Torsdag kl. 15.30-16.30 – Træner Lars

3341     Mads Bjørnlund
2481     Oscar Reventlow-Mourier
3213     Gustav Fabrin Jespersen
2858     Jeppe Brandstrup
1933     Anders Børstin
2430     Casper Bertelsen
2169     Jonas Vestergård Thybo
2471     Alexander Henriksen
2772     Nikolaj Lange Andersen



TALENT 2 –  Fredag kl. 16.00-17.00 Træner Niels Erik

3341     Mads Bjørnlund
2481     Oscar Reventlow-Mourier
3213     Gustav Fabrin Jespersen
2858     Jeppe Brandstrup
1933     Anders Børsting
2430     Casper Bertelsen
2169     Jonas Vestergård Thybo
2471     Alexander Henriksen
2772     Nikolaj Lange Andersen



JUNIOR 4 – Fredag kl. 15.30-16.30 – Træner Lars

2694     Nikolaj Agerup
3218     Christoffer Jacobsen
3327     Laura Clemensen Schou
3133     Ludvig Isager Henriksen
3159     Lasse Holm Ebbesen
3309     Holger Buchtrup
3221     Emma Justesen
3191     Jonas Søgår
3114     Laura Kallestrup
3285     Emma Kjølby



JUNIOR 5 – Fredag kl. 16.30-17.30 – Træner Lars

3275     Nathalie Brus Refstrup Christensen
3343     Jeppe Juul Praastrup
3298     Emma Fuks Lohmann
3018     Anne Cecilie Christensen
3136     Mads Stabell Lebeck
2980     Axel Christian Buchwald-Mikkelsen
2994     Rasmus Riskjær
2521     William Skou Gregersen
3250     Emma Præstgård Bæk-Jensen
3274     Victoria Brus Refstrup Christensen
3295     Laurits Refstrup Richtendorff
3131     Josefine Wessel Buchwald-Mikkelsen



JUNIOR 6 – Fredag kl. 17.30-18.30 – Træner Lars

3300     Emil Storgård
3325     Lukas Gosvig Jensen
3276     Alexander Brøns-Pedersen
3328     Wiliam Ring Holk
3180     Mathilde Von Lillienskjold
3181     Elisabeth Von Lillienskjold
3361     Bastian Brøcher
3374     Mikkel Davidsen
3390     Gustav Nygård
3389     Casper Karlsen


TALENT 3 –  Lørdag kl. 10.00-11.00 – Træner Lars

Holdet vil blive fyldt op i løbet af april måned, ud fra træningsindsats.


3158     Marie Eline Madsen
2932     Oliver Lehman Thorup
2771     Emily Lange Andersen

 
Vi støtter Talentprojektet
Vi støtter Talentprojektet
Hosted by www.DomainBox.dk